ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

Bafra da ‘’İftar Şehidimizden Fatiha Sizden’’ projesi

Bafra da ‘’İftar Şehidimizden Fatiha Sizden’’ projesi

Tarih
Bu haber 282 defa okunmuştur.

Bafra da ‘’İftar Şehidimizden Fatiha Sizden’’ projesi  Bafra da ‘’İftar Şehidimizden Fatiha Sizden’’ projesi

Türkiye Gaziler ve Şehit aileleri Vakfı (TÜGŞAV) Bafra şubesi  ‘’İftar Şehidimizden Fatiha Sizden’’ projesi kapsamında ihtiyaç sahibi ailelere ramazan kolisi yardımında bulundu.
Bafra da ‘’İftar Şehidimizden Fatiha Sizden’’ projesi kapsamında ihtiyaç sahibi ailelere ramazan kolisi yardımı  dağıtımına Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Bafra Şube Başkanı Mümine Ersin, Vakfın 2. Başkanı Hakan Keser,Vakfın Sekreteri Sebahattin Koçak ile birlikte Alparslan mahallesi muhtarı Yalçın Kurtça, Gazipaşa mahallesi muhtarı İrfan Varol ve Yaka mahallesi muhtarı Süleyman Özkan eşlik etti.
Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Bafra Şubesi Başkanı Mümine Ersin yaptığı kısa açıklamada; Vakfımızın Genel Merkezi tarafından başlatılan ‘’İftar Şehidimizden Fatiha Sizden’’ projesi kapsamında şehit ailelerimiz ve gazilerimizin maddi manevi desteği ile ihtiyaç sahibi ailelerimize  verilmek üzere hazırladığımız şehitlerimizin isimlerinin yazılı olduğu gıda kolilerimizin ilk partisini ailelerimize tek tek evlerine giderek teslim etmenin gururunu yaşıyoruz.
Vakfımız tarafından belirlediğimiz ihtiyaç sahibi ailelerimize yardımlarımız ramazan ayı boyunca da devam edecektir. Allah hayırlarımızı kabul etsin. Tüm şehitlerimize selam olsun ifadelerine yer verdi.Haber: SalihZeki İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi