ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

YAKAKENT İLÇESİNE DOĞAL GAZ HATTI YAPIMI İÇİN İLK MALZEMELER GELDİ

YAKAKENT İLÇESİNE DOĞAL GAZ HATTI YAPIMI İÇİN İLK MALZEMELER GELDİ

Tarih
Bu haber 613 defa okunmuştur.

.............       Yakakent belediye Başkanı Hüseyin Kıyma İlçeye doğal gaz sistemi için çalışmaların bayramdan sonra başlanacağını ve yapılacak çalışmalar için gerekli malzamalar gelmeye başladığını duyurdu.

Başkan Hüseyin Kıyma'nın açıklaması;

Koronavirüs ( Covıd-19) Salgınına karşı mücadelemizin yanı sıra, daha önce söz verdiğimiz, İlçemize ait projelerimiz bir bir hayata geçmekte olup, çalışmalarımız aralıksız (7/24) devam etmektedir. Taahhütümüz doğrultusunda, Yakakent’imizin doğalgaza kavuşması için yapılan çalışmalar neticesinde; AKMERCAN Delta Doğalgaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından, Yakakent-Alaçam’da bayramdan sonra başlayacak doğalgaz kazıları için alt yapısına yönelik gerekli ilk malzemeler firmaya ait araçlarla ilçemize intikal ettirilmiştir. 2020 yılı sonuna kadar ilçemizi, doğalgaza kavuşturulması hedeflenmektedir. Bu hizmetin İlçemize kazandırılmasında ilk günden beri emeği ve katkısı olan başta önceki dönem Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sn.Berat ALBAYRAK, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sn.Fatih DÖNMEZ, AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Samsun Milletvekili Sn.Çiğdem KARAASLAN, AK Parti Samsun Milletvekillerimiz Sn.Orhan KIRCALI, Sn.Fuat KÖKTAŞ, Sn.Yusuf Ziya YILMAZ, Sn.Ahmet DEMİRCAN ve Samsun AK Parti İl Başkanımız Sn.Ersan AKSU, ilçe Başkanımız Sn.Saliha KORKMAZ’a İlçe teşkilatımıza ve meclis üyelerimiz olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyor, Yakakent’imize ve halkımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum.


Haber: SalihZeki İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi