ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAM’DA DOĞAL GAZ ÇALIŞMALARI BAYRAM SONU BAŞLIYOR.

ALAÇAM’DA DOĞAL GAZ ÇALIŞMALARI BAYRAM SONU BAŞLIYOR.

Tarih
Bu haber 585 defa okunmuştur.

ALAÇAM’DA DOĞAL GAZ ÇALIŞMALARI BAYRAM SONU BAŞLIYOR.     İlçemizde Ramazan Bayramından sonra başlayacak olan doğalgaz alt yapı çalışmalarında kullanılmak üzere malzemeler firmaya ait araçlar ile ilçemize gelmiştir.
Belediye Başkanı İlyas ACAR’ın seçim çalışmalarında Alaçamlı Hemşehrilerine verdiği en önemli söz ve projelerden biri olan doğalgaz projesi Ramazan Bayramında sonra alt yapı çalışmalarına başlıyor.
Belediye Başkanı İlyas ACAR,” Söz verdiğimiz doğrultuda projelerimizi bir bir hayata geçiriyoruz.İlçemize Doğalgazı getirmek seçim çalışmalarımızın en önemli projelerimizden biriydi ,Yüce Allahı'n İzniyle Ramazan Bayramından sonra çalışmalara ,AKMERCAN Delta Doğalgaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından başlanıyor. Alt yapı çalışmalarının ardından 2020 yılı sonunda ilçemizin, doğalgaza kavuşturulması hedeflenmektedir. İlçemize Doğalgazın kazandırılması konusunda bizlere destek olan tüm siyasilerimize ve bürokratlarımıza ilçe halkım adına teşekkür ediyor.İlçemize hayırlı olsun diyorum,”dedi.
Haber: SalihZeki İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi