ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAM VE YAKAKENT TE 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLANDI

ALAÇAM VE YAKAKENT TE 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLANDI

Tarih
Bu haber 292 defa okunmuştur.

...............   ALAÇAM'DA 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLANDI
    Alaçam İlçemizde 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 98. yıl dönümü törenlerle kutlandı.30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama programı Cumhuriyet Meydanı'nda yer alan Atatürk Anıtına  Saat: 09.30’da  çelenklerin sunulması başladı. Program saygı duruşu yapılması ve İstiklal Marşı’nın okunması son buldu.
Cumhuriyet meydanında yapılan törene ;İlçe Kaymakamı Fikret ZAMAN, Belediye Başkanı İlyas  ACAR, Cumhuriyet Savcısı  Muhammet İkbal ACAR, Daire amirleri   siyasi partilerin ilçe başkanları, gaziler, askeri erkan kamu kurum ve kuruluşlarının müdür ve amirleri ile vatandaşlar katıldı.
YAKAKENT TE 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLANDI    Yakakent İlçesinde 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 98’inci yıl dönümü münasebetiyle Cumhuriyet Meydanında çelenk sunma töreni gerçekleştirildi. Törende Yakakent Kaymakamı Fatih Eroğlu ve Yakakent Belediye Başkanı  Hüseyin Kıyma tarafından Atatürk Anıtı'na çelenk konuldu. Saygı duruşu ve İstiklal marşının ardından günün anlam ve önemini belirten konuşma yapıldı. Konuşmanın ardından tören sona erdi.


Haber: S.Z. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi