ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAM DA 2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TEDBİRLİ OLARAK BAŞLADI

ALAÇAM DA 2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TEDBİRLİ OLARAK BAŞLADI

Tarih
Bu haber 382 defa okunmuştur.

......................      Koronavirüs salgının devam ettiği şu günlerde 2020-2021 Eğitim öğretim yılına yüzyüze eğitime Anaokulu ve 1. sınıflarda 21 eylül tarihi itibarıyla başlanıldı.İlçemiz Resai Aydın İlkokulunda bu gün öğrenciler maskelerini takarak sosyal mesafeye uygun olarak okula geldiler.Okul Müdürü Recep YEŞİLYURT ve diğer idareci ve öğretmenlerin eşliğinde minik öğrenciler okul bahçesine toplandılar.Sırtlarında çantaları minik yüreklerinde ilk defa okula başlamanın heyecanını biraz çekingenlik biraz heyecan ve mutlulukla tattılar.İlk defa okul bahçesinde sıra oldular,sınıflarına girip sıralarına oturdular,bahçede sosyal mesafe kuralları içinde oyunlar oynadılar.
    Temennimiz odur ki bir an önce bu salgın hastalıktan kurtuluruz ve öğrencilerimiz doya doya koşarak,oynayarak,el ele tutuşarak cıvıl cıvıl eğitimlerine devam ederler.


Haber: S.Z. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi