ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

DİKMEN KAYMAKAMI ŞENOĞLU'NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ

DİKMEN KAYMAKAMI ŞENOĞLU'NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ

Tarih
Bu haber 329 defa okunmuştur.

...................    11.09.2020 tarihli İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün oluru ile Dikmen İlçe Kaymakam Vekilliğine  Kaymakam Vekili Dilara ŞENOĞLU atanmış ve  21.09.2020 tarihinde ilçedeki görevine başlamıştı.
    Kaymakam Vekili Dilara ŞENOĞLU'na yeni görev yeriniz hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.Gerze Adliyesi Hakim ve Savcılarından Kaymakam Dilara ŞENOĞLU'nu Ziyaret ettiler.Cumhuriyet Savcısı Ebubekir BİLGE,  Cumhuriyet Savcısı  Muhammed Emre ŞENER, Hakim  İlknur KARTAL, Hakim  Hacı Ali LEKESİZ ve Hakim Gamze DEMİREL, İlçe Kaymakamı Dilara ŞENOĞLU’nu Makamında  ziyaret ettiler hayırlı olsun temennisinde bulundular.

   Sinop İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hakan BAŞAKÇI ve Dikmen İlçe Jandarma Komutanı Arif BIYIKLI Kaymakamı Dilara ŞENOĞLU'nu makamında ziyaret ettiler ve yeni görev yeri ve görevi hayırlı olsun temennisinde bulundular.


    

Haber: S.Z. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi