ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

YAKAKENT TE ÖĞRENCİLERİN OKULA BAŞLAMA SEVİNCİNE İLÇE PROTOKOLÜ DE KATILDI

YAKAKENT TE ÖĞRENCİLERİN OKULA BAŞLAMA SEVİNCİNE İLÇE PROTOKOLÜ DE KATILDI

Tarih
Bu haber 297 defa okunmuştur.

.............    Coronavirüs salgını nedeniyle Mart ayından bu güne kadar yüzyüze eğitimin ara verildiği ülkemizde eğitim ve öğretime yeniden başlanıldı.Tüm ülkemizde olduğu gibi Yakakent ilçemizde de  ilkokul 1 ve okul öncesi zaten açıktı. 2, 3, 4, 8 ve 12. sınıflarla, özel eğitim gereksinimi olan çocukların tüm kademelerindeki okulları ve tüm kademelerdeki köy okulları, ilkokul ve ortaokul olmak üzere bugün açılmış bulunuyor.
     Yüzyüze eğitimin başladığı 12 Ekim 2020 tarihinde İlçe Kaymakamı Fatih Eroğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Çiçek ve İlçe Jandarma Komutanı Yasin Alper Aksu Karaaba İlk Ortaokulu ile Büyükkırık İlkokulu'nu ziyaret ettiler.
   Konu ile ilgili bir açıklam yapan Yakakent Kaymakamı Fatih EROĞLU;Bugün köy okullarımız tüm birimleriyle eğitime başladı. Gerekli tedbirlerle birlikte okullarımızı eğitime hazır hale getiren İdarecilerimize teşekkür ediyoruz. Okullarımız öğrencilerimizle güzel dedi.


Haber: S.Z. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi