ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

DİKMEN DE SAĞLIK İÇİN HEPİMİZ İÇİN DENETİMİ YAPILDI

DİKMEN DE SAĞLIK İÇİN HEPİMİZ İÇİN DENETİMİ YAPILDI

Tarih
Bu haber 312 defa okunmuştur.

...............       Ülkemizi ve Dünyayı etkisi altına alan günde binlerce insanın ölümüne yüzbinlerce insanın hasta olmasına neden olan koranovirüs salgını ile ilgili tüm yurtta olduğu gibi Dikmen ilçesinde de mücadele son hızla devam ediyor. İlçe Kaymakamı Dilara ŞENOĞLU,Belediye başkanı Adnan ACAR ,İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet Amiri, İlçe Toplum Sağlığı Merkezi Başkan V. ve İlçe Tarım, Orman Müdür V.  ile birlikte “SAĞLIK İÇİN HEPİMİZ İÇİN” mottosu ile ilçe genelinde denetimlerde bulunuldu.
      İlçe sokak sokak gezilip,tüm esnaflar ve buraladan faydalanan vatanaşlar tedbirli olmaları ve bu durumun çok ciddiye alınması konusunda en üst düzeyde uyarılıyorlar.Sağlık İçin Hepimiz İçin sloganı ile başlatılan, yaşamın tüm alanlarını kapsayacak şekilde uygulanan genel denetimlerde, ilçe esnafına ve vatandaşlara maske, mesafe ve temizlik kurallarına uymaları konusunda hatırlatmalarda bulunuluyor.


Haber: S.Z. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi