ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAM DA 19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ TÖRENLE KUTLANDI

ALAÇAM DA 19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ TÖRENLE KUTLANDI

Tarih
Bu haber 363 defa okunmuştur.

...............     Alaçam’da 19 Ekim Muhtarlar gününün Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törenle kutlandı.
Cumhuriyet meydanında yapılan çelenk sunma programına Belediye Başkanı Sayın İlyas ACAR ,İlçe Tarım ve Orman Müdürü  Mehmet GÜREŞ ,Muhtar Derneği Başkanı Ali YETMİŞBİR,Protokol üyeleri, Oda Başkanları, kamu kurum kuruluş temsilcileri, sivil toplum kuruluşları ve muhtarlar katıldı. Program Saat 10.00'da Atatürk Anıtı’na Muhtarlar Derneği tarafından çelenk sunulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.
Cumhuriyet meydanında yapılan çelenk sunma programın ardından Kaymakamlık Bahçesinde, İlçe Kaymakamı  Fikret ZAMAN başkanlığında, Belediye Başkanı İlyas ACAR, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı  Yaşar GÖRMEZ, İlçe Emniyet Müdürü  Mustafa AKAR, İlçe Milli Eğitim Müdürü  Sezai TURAL, Alaçam Devlet Hastanesi Başhekimi  Radi ŞEN, Toplum Sağlığı Müdürü  Dr. Ertan BAŞ, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Mehmet GÜREŞ, İlçe Müftüsü  Orhan BAL, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürü  Emre KÖSEM, Ziraat Odası Başkanı  Hüseyin BEDİR, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Vedat ÖZYILMAZ, Muhtar Derneği Başkanı  Ali YETMİŞBİR, kamu kurum kuruluş temsilcileri, sivil toplum kuruluşları ve muhtarlar katılımı ile istişare toplantısı düzenlendi.

Haber: S.Z. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi