ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAM DA 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI TÖRENLERLE KUTLANDI

ALAÇAM DA 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI TÖRENLERLE KUTLANDI

Tarih
Bu haber 209 defa okunmuştur.

..............      Cumhuriyet'in ilanının 97. yıl dönümünü kutlama törenleri Cumhuriyet Meydanı’da Yapıldı.29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama programı Saat 10:00 Alaçam Cumhuriyet Meydanında İlçe Kaymakamı Fikret Zaman ve Belediye Başkanı İlyas ACAR’ın tebrikleri kabul etmesiyle başladı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından ,İlçe Kaymakamı  Fikret ZAMAN tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın anlam ve önemini belirten konuşmayı gerçekleştirdi. Törende öğrenciler tarafından şiirler okundu.

      İlçemiz çeşitli okullarda görev yapan öğretmenlerden Duygu Gülcü ,Selda Özçelik, Muhammed Yıldız,Mustafa Sarıoğlu, Kanunda Alperen Selman taraından müzik dinletisi gerçekleştirildi.

    Törene İlçe Kaymakamı Fikret ZAMAN,Belediye Başkanı İlyas ACAR, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yaşar GÖRMEZ, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa AKAR, İlçe Milli Eğitim Müdürü  Sezai TURAL, Alaçam Devlet Hastanesi Başhekimi Radi ŞEN, Toplum Sağlığı Müdürü  Dr. Ertan BAŞ, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Mehmet GÜREŞ, İlçe Müftüsü Orhan BAL, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Emre KÖSEM, Ziraat Odası Başkanı  Hüseyin BEDİR, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı  Vedat ÖZYILMAZ, daire amirleri, kamu kurum kuruluş yetkilileri, meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.


Haber: S.Z. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi