ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

DİKMEN İLÇESİNDE 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI TÖRENLERLE KUTLANDI

DİKMEN İLÇESİNDE 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI TÖRENLERLE KUTLANDI

Tarih
Bu haber 201 defa okunmuştur.

............     Dikmen İlçemizde  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 97. Yıl Dönümü Kutlamaları kapsamında 28 Ekim 2020 Çarşamba günü  Çelenk Sunma Törenine yapıldı.
Merkez Meydanında düzenlenen Çelenk Sunma Törenine Kaymakam  Dilara ŞENOĞLU, Dikmen Belediye Başkanı  Adnan ACAR, İlçe Jandarma Komutanı Arif BIYIKLI, İlçe Emniyet Amiri  Erhan AKTAŞ, Daire Amirleri ve Siyasi Parti İlçe Temsilcileri katıldı.


        29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Dikmen İlçesi belediye çay bahçesinde saat 10:00'da düzenlenen tebrikat töreninde İlçe Kaymakamı Dilara ŞENOĞLU tebrikleri kabul etti. Dünyayı saran Koronavirüs (COVİD-19) Pandemi sebebiyle kısıtlı sayıda ilçe protokolü siyasi partiler ve vatandaşların katıldığı törende kısa bir konuşma yapan Kaymakam Dilara ŞENOĞLU vatandaşlarımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutladı ve en kısa sürede tüm insanlığın bu hastalıkltan kurtularak daha büyük coşku ile kutladığımız bayramlar temennisinde bulundu.

Haber: S.Z. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi