ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAM ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN İZMİR DEPREMZEDELERİNE YARDIM ELİ

ALAÇAM ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN İZMİR DEPREMZEDELERİNE YARDIM ELİ

Tarih
Bu haber 290 defa okunmuştur.

MİNİK YÜREKLERDEN BÜYÜK YARDIM      Alaçam Anaokulu öğrencileri İzmir depremzedeleri için topladıkları yardım maddelerini Alaçam Kızılay Şubesi yetkililerine teslim ettiler.
     29 Ekim 4 Kasım ülkemizde Kızılay haftası olarak kutlanmaktadır.Alaçam Anaokulunda Kızılay haftası Kutlama etkinliğinde Anaokulu öğrencilerinin İzmir depremi nedeniyle zarar gören vatandaşlar için hazırladıkları yardım kolileri yetkililere teslim edildi.
        Alaçam Anaokulu Öğrencileri İzmir'e gönderilmek üzere hazırladıkları, Gıda Maddeleri, Meyve Suyu,Battaniye, Hijyen Maddeleri, Kuru Bakliyat, Konserve, Oyuncak gibi Malzemeleri Türk Kızılay Alaçam Temsilciliğine teslim ettiler.Alaçam Kızılay ilçe temsilcisi Dursun UZ tarafından teslin alınan malzemeler İzmir'de Depremzede Vatandaşlarımıza ulaştırmak üzere  Kızılay Samsun Şubesine toplanan malzemeler ile birlikte İzmir'e gönderilecektir.

       Konu ile ilgili bir açıklama yapan Alaçam Kızılay temsilcisi Dursun UZ;Kızılay Haftası Etkinlikleri kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sezai Tural,Alaçam Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürümüz  Emre Kösem ile birlikte Alaçam Anaokulunda minik öğrencilerimizin hazırladığı Kızılay Haftası Programına katılım sağladık.Alaçam Anaokulu Müdür Yardımcımız Emine Elver hanımefendiye, Minik Öğrencilerimize ve Velilerimize çok teşekkür ederiz dedi.


Haber: S.Z. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi