ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAM NÜFUS MÜDÜRÜ KEMALETTİN TAŞDELEN EMEKLİYE AYRILDI

ALAÇAM NÜFUS MÜDÜRÜ KEMALETTİN TAŞDELEN EMEKLİYE AYRILDI

Tarih
Bu haber 560 defa okunmuştur.

............     Alaçam Nüfus Müdürlüğünü uzun zamandır sürdüren Kemalettin TAŞDELEN emekliye ayrıldı.Kemalettin Taşdelen'in emekliye ayrılması nedeniyle Alaçam Öğretmenevi ASO müdürlüğünde kendisine veda yemeği verildi.Veda yemeğine Alaçam Büro Memur Sen İlçe Temsilcisi Ramazan ÇOBAN,Alaçam KYK Müdürü Selim ERDOĞAN,Alaçam Sürücü Kursu Sahibi Hasan ÇELİK,Alaçam Tapu Sicil Müdür Yardımcısı Salih DUMLU,Emekli Öğretmen Ömer İLERİ ile çalışma arkadaşları katıldı.
     Veda yemeğinde Alaçam Büro Memur Sen İlçe Temsilcisi Ramazan ÇOBAN söz alarak;Alaçam Nüfus Müdürlüğünde Uzun süre Müdürlük görevinde bulunan ve Sendika üyemiz Kemalettin Taşdelen için düzenlenen veda yemeğine Büro Memur Sen olarak katılım sağladık.Programı organize eden arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.Müdürüme  bundan sonraki yaşamında sağlıklı huzurlu bir hayat temenni ediyorum dedi.
     Veda yemeğinde Alaçam Büro Memur Sen İlçe Temsilcisi Ramazan ÇOBAN Sendika adına ve Alaçam İlçe Nüfus Müdür Vekili İbrahim TOPYILDIZ İlçe Nüfus Müdürlüğü adına Kemalettin Taşdelen'e plaket takdim ettiler.
    Emekliye ayrılan Kemalettin Taşdelen'e Sağlıklı,Mutlu ve Huzurlu uzun emeklilik yaşamı temenni ederiz.


Haber: S.Z. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi