ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

DİKMEN İLÇESİNDE VEFATININ 82. YIL DÖNÜMÜNDE ATATÜRK YAPILAN TÖRENLE ANILDI

DİKMEN İLÇESİNDE VEFATININ 82. YIL DÖNÜMÜNDE ATATÜRK YAPILAN TÖRENLE ANILDI

Tarih
Bu haber 241 defa okunmuştur.

..................       Dikmen İlçesinde 10 Kasım Atatürk’ün ebediyete intikalinin 82. Yıldönümü etkinlikleri, 10 Kasım sabahı saat 08:55’deCumhuriyet Meydanında Atatürk Anıtı önüne çelenklerin sunulmasıyla başladı.
        Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün manevi huzurunda 2 dakikalık saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımız eşliğinde şanlı bayrağımızın yarıya indirilmesinin ardından Kaymakamlık ve Belediye Başkanlığı çelenklerinin Atatürk Anıtına sunulmasıyla Atatürk anıtı önündeki tören sona erdi.
        Çelenk sunma töreninin ardından Ercüment Türkmen Anadolu Lisesi Konferans Salonunda  Atatürk’ü Anma  programı düzenlendi.Törene Kaymakam Dilara ŞENOĞLU, Belediye Başkanı Adnan ACAR, daire amirleri, kurum müdürleri olmak üzere çok sayıda vatandaş katıldı.

      İlçemiz Ercüment Türkmen Anadolu Lisesi Müdürlüğünce hazırlanan anma programına katılan  Kaymakam Dilara ŞENOĞLU ve Belediye Başkanı Adnan ACAR İlçe Müdürlüğünce düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere hediyelerini takdim etti.Anma programı bitişinde okul idaresini ziyaret eden  Kaymakam Dilara ŞENOĞLU okul idarecilerinden okul ve öğrenciler hakkında bilgi aldı.


Haber: S.Z. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi