ALAÇAM DA 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLANDI


Haber Kategorisi : Alaçam Haberleri
Yayınlanma Tarihi : 19 Mayıs 2023 15:49
Okunma Sayısı : 899
Haberin Yazarı : Yönetici
Haberin Kaynağı : Alaçam Belediyesi

ALAÇAM DA 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLANDI

        Alaçam'da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramının 104. Yıl dönümü çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Alaçam Cumhuriyet Meydanında Saat 09.30’da Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Atatürk Anıtına çelenk sunulmasının ardından Saygı Duruşu ve İşaret dili ile İstiklal Marşının okunmasıyla başladı.

Alaçam Cumhuriyet Meydanında çelengin sunulmasının ardından protokol üyeleri, mehteran takımı ile birlikte Bafra caddesi Stadyum yanından Lise caddesi üzerinden tekrar cumhuriyet meydanına gelinerek ikinci tören başladı. 

Konuşmanın ardından Mehteran takımının gösterisi, Halk oyunlarının gösterisi, Öğrenciler tarafından şiirlerin okunması, Wushu ve Taekwondo gösterileri, Güreş ve Jimnastik gösterileri ile son buldu. Çeşitli dallarda dereceye giren sporculara protokol üyeleri tarafından ödülleri verildi.

Cumhuriyet Meydanında düzenlenen programa İlçe Kaymakamı  Fikret ZAMAN, Belediye Başkanımız  İlyas ACAR, İlçe Emniyet Müdür Vekili Erol Can KESKİN, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yaşar GÖRMEZ, İlçe Milli Eğitim Müdürü  Resul ÖZKURT, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Sayın Cansu Keskin KARAASLAN ile çok sayıda kurum müdürü, Siyasi Parti temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşları Başkanları ve vatandaşlar katıldı.


LinkedIn'de Paylaş
'de Paylaş
Telegram'da Paylaş
WhatsApp'da Paylaş